VERIT – Usługi informatyczne dostosowane do Ciebie

„Klient nasz Pan”, dlatego usługi i produkty dostosowujemy do Ciebie, nigdy odwrotnie.

Usługi informatyczne – VERIT – Firma z tradycjami

Jesteśmy polską firmą informatyczno-szkoleniową, w której programowaniem zajmujemy się od 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji i wdrażaniu oprogramowania dla firm produkcyjnych, handlowych i transportowo-logistycznych. Tworzymy oprogramowania dedykowane, usprawniamy i rozbudowujemy systemy ERP o dodatkowe funkcjonalności.

Świadczymy usługi informatyczne i wdrażamy nasze gotowe produkty, dostosowując je w każdym calu do struktury, potrzeb i wymagań Twojego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się również integracją naszych rozwiązań z już istniejącym i funkcjonującym systemem w Twojej firmie.

Usługi informatyczne – VERIT - Firma z tradycjami
Doradztwo w zakresie importu, eksportu i logistyki

Doradztwo w zakresie importu, eksportu i logistyki

VERIT to firma, której głównym celem jest pomagać klientom. Misję tę realizujemy poprzez działalność doradczą w zakresie importu, eksportu i logistyki. Za nadrzędny cel przyjęliśmy tutaj wspieranie Klientów w ich relacjach z podmiotami zewnętrznymi, ograniczaniu kosztów w przedsiębiorstwie oraz porządkowaniu procesów i dokumentacji firmowej. Nasze doradztwo sprecyzowane jest na przygotowanie Cię do procesów udoskonalania obsługi Twoich klientów, a to przekłada się na lepsze rozumienie wyzwań stawianych przed firmą w dobie ciągłych zmian prawnych i technologicznych.

Szkolenia w zakresie importu, eksportu i logistyki

Prowadzone przez nas szkolenia obejmują zagadnienia związane z importem i eksportem towarów oraz transportem i logistyką. Dzięki doświadczeniu i wnikliwej znajomości przepisów z zakresu handlu, transportu, logistyki, wymagań celnych i podatkowych szkolenia są w pełni profesjonalne, gdyż uwzględniają aktualne zmiany oraz aspekty praktyczne. Przedsiębiorcy po przejściu szkolenia wiedzą, jak udoskonalić procesy firmowe, które prowadzą do sukcesywnej ekspansji rynku.

Szkolenia w zakresie importu, eksportu i logistyki

Jak świadczone przez nas usługi informatyczne, szkolenia i doradztwo ulepszą Twój biznes?

Nasze działania, które łączą usługi informatyczne, szkolenia i doradztwo wyróżnia unikalność polegająca na oferowaniu niespotykanej dotąd, kompleksowej usługi na rynku.  Oprogramowanie dla firm od VERIT to odpowiedź na aktualne potrzeby klientów, a szkolenia i doradztwo mają na celu wspomóc Ciebie i Twój biznes w zakresie umiejętnego wdrożenia udoskonaleń do procedur firmowych.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby Klienta we wszystkich obszarach jego działalności, co daje nam zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Nasze usługi informatyczne, szkolenia i doradztwo to synonim innowacyjnego podejścia i skrojone na miarę potrzeb klienta rozwiązania, które pomagają radzić sobie z wyzwaniami stawianymi przed firmą.

Jakie zadania realizujemy?

Głównym celem naszej pracy w zakresie szkoleń, doradztwa i usług jest uporządkowanie i optymalizacja procesów zachodzących w Twojej firmie.

M.in. zajmujemy się:

  • Przetwarzaniem danych
  • Zarządzaniem zasobami komputerowymi
  • Outsourcingiem IT
  • Projektowaniem infrastruktury informatycznej
  • Zarządzaniem sprzętem komputerowym i serwerem internetowym
  • Projektowaniem procesów optymalizacji działalności gospodarczej Twojej i współpracującej z Tobą zewnętrznej firmy.
  • Szkoleniem pracowników z zakresu procedur importowych, eksportowych i logistycznych.

A to dopiero początek możliwości i usług, które możemy dla Ciebie zrealizować. Zajrzyj do zakładki: Oferta, by poznać pełen potencjał VERIT.

VERIT – Usługi informatyczne – Warszawa

Największymi atutami naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie we współpracy z podmiotami różnej wielkości. Wszechstronna wiedza pozwala nam tworzyć oprogramowanie na najwyższym poziomie, wykorzystując nowe technologie. Doradzamy i szkolimy klientów, uwzględniając potrzeby każdej komórki w firmie.

Dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym klientom atrakcyjne ceny na usługi informatyczne. Warszawa i Lublin to główne obszary naszych działań, jednakże świadczymy również usługi online.

Zaufaj nam – mamy WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE.