Właściciele

 

Programowanie to moja pasja.

Tomasz -programuje bo lubi, bo sprawia mu to przyjemność, niektórzy mówią że urodził się programistą. Programowanie jest jego pasją i hobby.
Podczas studiów, rozpoczął pierwszą pracę w zawodzie informatyka w grupie firm chemicznych. Znając potrzeby firmy, wiedział na co zwrócić szczególną uwagę podczas nauki – bazy danych, inżynieria oprogramowania, sieci komputerowe oraz rachunkowość ( dzięki temu z łatwością dogaduje się z księgowymi).
W swojej pracy skupia się  na analizie, projektowaniu modułów/programów/skryptów w oparciu o dostępne technologie informatyczne, wdrażaniu rozwiązań umożliwiających zintegrowanie z działającym systemem, sprzętem i maszynami.
Tworzone przez niego systemy obejmują wszystkie komórki organizacyjne firm,  poczynając od księgowości poprzez produkcję,  handel, kontrolę jakości, transport i magazyn.
W budowaniu i rozwijaniu systemów informatycznych pomaga mu  szeroka znajomość technologii informatycznych i ciągła chęć rozwoju, dokształcanie się, poznawanie nowych rozwiązań.
Do każdego problemu dobiera odpowiednie rozwiązanie, kierując się aspektem ekonomicznym i przede wszystkim jakością.

Nieustannie uczyć się i rozwijać.

Barbara rozpoczęła przygodę z handlem, a niedługo potem z transportem i logistyką nie mając o  jednym, ani drugim żadnego pojęcia. Lata ciężkiej pracy i nauki oraz wiele nowych, niełatwych wyzwań, pozwoliły jej zdobyć obszerną wiedzę i  doświadczenie, którymi pragnie dzielić się z Klientami.
Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, jest ekspertem w zakresie logistyki, handlu oraz transportu. Koncentruje się na optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwach, przebiegu procesów importowych i eksportowych oraz zawieraniu umów z kontrahentami zagranicznymi i operatorami logistycznymi. Opracowuje rozwiązania informatyczne dla procesów zakupowych i sprzedażowych w firmie oraz dla działów transportu i logistyki.
Doświadczenie zawodowe zdobyła w przedsiębiorstwach handlowych branży chemicznej, zajmując się  współpracą z dostawcami i klientami z różnych branż przemysłu oraz nadzorowaniem skomplikowanych procesów transportowo-logistycznych z udziałem wszystkich rodzajów transportu, poczynając od transportu drobnicowego do czarterowania statków.
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.